zdjecie_aktualnosci

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że w ostatnim okresie uczestniczyliśmy w wielu wydarzeniach związanych z promowaniem naszych badań w środowisku podologów.

W dniu 26.11.2018 roku odbyło się ostatnie tegoroczne spotkanie podologów. W ostatnim półroczu 2018 roku byliśmy partnerem merytorycznym czterech kongresów podologicznych: w Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy i Krakowie. Wydarzenia te zgromadziły kilkaset osób. Na każdym z Kongresów mieliśmy dwa wystąpienia: Przemysław Dziewirz, Kierownik Pracowni Mikrobiologii ALAB laboratoria z Płocka, przedstawiał diagnostykę dermatofitów okiem praktyka diagnosty. Elwira Zawidzka, Product Manager, specjalista mikrobiologii medycznej w ALAB laboratoria, omawiała szeroką ofertę dostępnych badań mikrobiologicznych.
Nasze wykłady spotkały się z dużym zainteresowaniem podologów. Informacje o nas pojawiły się stronach Internetowych i Facebooku organizatorów, pisano o nas również w „Twojej podologii”.

Byliśmy również uczestnikami spotkania konsultacyjnego Polskiego Towarzystwa Podologów z Instytutem Badań Edukacyjnych, dotyczącym kwalifikacji zawodu podologa. W spotkaniu uczestniczyli eksperci z całej Polski jak i z zagranicy: podolodzy, ortopedzi, fizjoterapeuci, wojewódzki specjalista z zakresu chirurgii naczyniowej i inni.

Jesteśmy pierwszą firmą, która tak kompleksowo spojrzała na wciąż powiększające się w Polsce środowisko podologów.  Zostaliśmy dostrzeżeni i zaproszeni na kolejne spotkania. Na nasze wykłady I Śląskiej Naukowej Konferencji Podologii Klinicznej zapraszamy już w styczniu 2019 roku.

 

Plik do pobrania - Podolodzy 2018

FOTORELACJA

 

 

 

WRÓĆ DO WYDARZEŃ