Szanowni Państwo,

 

16 grudnia 2019 odbyło się webinarium "Dlaczego jod jest niezbędny dla życia?”.

Prowadzącym była dr n. med. Danuta Myłek

Znana specjalistka w zakresie alergologii i dermatologii. Do niedawna pracowała w stalowej Woli, prowadząc dwie przychodnie alergologiczne oraz pełniąc przez 10 lat funkcję konsultanta wojewódzkiego ds. alergologii. Przez cały ten czas popularyzując podstawową wiedzę o alergii i jej zapobieganiu. Jest jedynym polskim członkiem prestiżowej alergologicznej organizacji naukowej - American College of Asthma, Allergy and Clinical Immunology oraz członek European Academy of Allergy and Clinical Immunology  i Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

 

 

Szanowni Państwo 4 października odbyło się webinarium pt.: „Wiarygodne wyniki w zasięgu ręki - diagnostyka molekularna chorób alergicznych krok po kroku”.

 

 Prowadzącym był dr n. med. Łukasz Błażowski
Dr Łukasz Błażowski kieruje Oddziałem Pediatrii i Alergologii Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, jest adiunktem Zakładu Patofizjologii Człowieka Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz starszym asystentem Kliniki Alergologii i Pneumonologii Instytutu Gruźlicy i Chorób OT w Rabce - Zdroju.

 

 

 

 

Szanowni Państwo, 

19 września 2019 odbyło się webinarium pt.: Wszystko co powinieneś wiedzieć o HIV. Prowadzącą była dr n. społ. Magdalena Ankiersztejn-Bartczak

Pedagog, edukator seksualny, socjolog, certyfikowany edukator, konsultant i doradca HIV/AIDS, Prezes Zarządu Fundacji Edukacji Społecznej, członek Światowego (International AIDS Society) , Europejskiego (European AIDS Clinical Society) i Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS (PTnAIDS), współautorka Polskich Rekomendacji „Zasady opieki nad osobami zakażonymi HIV”, członek European AIDS Treatment Group i Network of Low Prevalence Countries of Central and South East Europe (NeLP), koordynator i doradca Punktów Konsultacyjno-Diagnostycznych oraz Mobilnego Serwisu Redukcji Szkód, autorka wielu publikacji i programów edukacyjnych uhonorowana Czerwoną Kokardką.

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo 26 września odbyło się webinarium poświęcone: Możliwościom wykorzystania współczesnych badań laboratoryjnych
w diagnostyce bólu brzucha

 

Prowadzącym był dr hab. n. med. Jacek Jóźwiak, prof. UO

Zastępca Dyrektora Instytutu Medycyny ds. Kształcenia oraz Kierownik Zakładu Medycyny Rodzinnej i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Opolskiego.

 

  Szanowni Państwo

18 września 2019 odbyło się webinarium pod tytułem: O pielęgnacji skóry i nie tylko - jak BEZPIECZNIE zapracować na młody wygląd w dojrzałym wieku? Webinarium dla każdego: 20+, 30+, 40+, 50+, 60+. Prowadzącymi były: 


mgr MAŁGORZATA FRYDZYŃSKA
Kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Przez prawie 20 lat zawodowo związana z branżą medyczną i farmaceutyczną. Właścicielka MJ Beauty Embassy.

 

lek. med. AGATA STRUKOW
Dyrektor do spraw marketingu medycznego i rozwoju ALAB laboratoria. Absolwentka Wydziału Lekarskiego PAM oraz studiów podyplomowych Dieta w chorobach wewnętrznych i metabolicznych WUM a także Psychologii Biznesu dla menedżerów na Akademii Leona Koźmińskiego.

tematy poruszone w webinarze to m.in.: o mitach w kosmetologii, które zabiegi naprawdę warto zrobić aby zachować dobry wygląd, jakie badania laboratoryjne można wykonać aby pomóc naszej skórze. Skupimy się również na bezpieczeństwie działań, które mają pomagać w zachowaniu pięknego wyglądu. To jest temat podejmowany bardzo rzadko.  Na uczestników webinarium czekają niespodzianki.